هاردهای 512 گیگابایتی

نخستین حافظه میکرو اس دی با ظرفیت 512 گیگابایت

مایکرودیا از نخستین کارت حافظه میکرو اس دی دنیا با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت که بیش از دو برابر ظرفیت انواع ۲۰۰ گیگابایتی موجود در بازار را دارد پرده برداشت.

گفتنی است که تا پیش از این SanDisk با ساخت کارت های حافظه Ultra microSDXC، عنوان ارائه کننده بالاترین ظرفیت را در این نوع کارت ها به خود اختصاص داده بود و بازیگر اصلی این صنعت محسوب می شد که با معرفی کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی مایکرودیا در کامپیوتکس قطعا این مساله دستخوش تغییراتی خواهد شد.

شرکت های تولید کننده حافظه در دنیا تلاش دارند که مرتبا بر ظرفیت ذخیره سازی محصولات خود افزوده و از قیمت آنها بکاهند با این همه، انتظار نمی رود که کارت حافظه Xtra Elite مایکرومدیا بتواند با قیمت هزار دلاری خود مورد توجه کاربران قرار گیرد.

همانطور که تایید خواهید کرد این قیمت بسیار بالاست اما نباید فراموش کرد که مایکرودیا نخستین شرکتی است که تا به امروز موفق شده این ظرفیت را در قطعه ای به کوچکی سر انگشتان قرار دهد.

این کارت حافظه احتمالا از ماه آینده وارد بازار می شود و با پشتیبانی از استاندارد UHS سرعت انتقال داده ای برابر با ۳۰۰ مگابایت بر ثانیه را برای شما به ارمغان خواهد آورد. محصول تازه مایکرودیا مطابق با استانداردهای SD 4.0 ساخته شده و اگر دستگاه شما از این استاندارد پشتیبانی نکند، سرعت انتقال داد از طریق آن، به نصف (۱۵۰ مگابایت بر ثانیه) تقلیل می یابد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *