نوکیا 3210

نوکیا 3210 محبوب ترین گوشی تمام دوران!

نوکیا اعلام کرده که با کمک مایکروسافت در سال 2016 دوباره به بازار تولید گوشی های موبایل باز می گردد. این غول مخابراتی فنلاند زمانی بزرگترین تولید کننده گوشی های موبایل در دنیا بود. اما در رقابت با اپل این شرکت شکست بزرگی خورد و در نهایت قسمت گوشی های موبایل خود را در سال 2013 به قیمت 5.44 بیلیون دلار به مایکروسافت فروخت. اما اکنون مدیر اجرایی مایکروسافت می گوید که منتظر بازگشت نوکیا باشید.

نوکیا برای همه ی ما یادآور گوشی مدل محبوب 3210 است که دلیلی برای خوشحالی همگان از بازگشت این شرکت بزرگ می باشد. و اما دلایلی که این گوشی تلفن بسیار در تمام دنیا محبوب است :

 

باتری آن هرگز تمام نمی شد

باتری گوشی iPhone 6 بطور میانگین یک روز دوام می آورد، سامسونگ Galaxy S6 نیز وضعیت بهتری ندارد و اما 3210 چگونه بود؟ یک هفته باتری و در بعضی مواقع تا 2 هفته، و این بستگی داشت که شما چقدر برای بازی محبوب snake وقت می گذاشتید.

 

این گوشی هرگز نمی شکست

امروزه وقتی به مغازه های تلفن در مراکز شهر می رویم مشاهده می کنیم که همه در حال تعمیر صفحه نمایش شکسته گوشی ها هستند، اما گوشی 3210 هیچوقت نمی شکست، حتی زلزله و بمب اتم نیز نمی توانست باعث مرگ آن شود.

شما وقتی عصبانی می شدید خیالتان راحت بود که یک چیز محکم برای زمین زدن دارید تا خود را تخلیه کنید بدون اینکه ذره ای آسیب به آن برسد.

بعدها نیز گوشی 3310 آمد که برگرفته از پدر خود یعنی 3210 بود ولی حتی با استحکام بیشتر.

نوکیا 3210 نمی شکند

 

موجود در همه رنگ ها

در چند سال اخیر شرکت ها گوشی های خود را تنها در دو یا نهایت سه رنگ تولید می کنند که بسیار کسل کننده است، اما 3210 در همه ی رنگ ها موجود بود و با هر سلیقه ای می توانست سازگار باشد.

نوکیا 3210 در همه رنگ ها

 

بازی محبوب snake

بعید است کسی از نوکیا 3210 استفاده کرده باشد ولی طعم شیرین بازی snake را نچشیده باشد. ساعت ها بازی کردن نیز ما را خسته نمی کرد. حتی برد در بازی فیفا نیز نمی توانست ما را به اندازه این بازی خوشحال و سرگرم کند. حتی این بازی محبوب هنوز نیز بر روی اینترنت وجود دارد و ما را سرگرم می کند. کسانی که در این دوران خوش نبودند، می توانند اندکی از آنرا با بازی کردن snake بر روی اینترنت، حس نمایند.

بازی snake

بازی snake

 

بله، می دانم الان همه ی شما حس نوستالژی دارید و دلتنگ این گوشی شدید! پس بدانید که هنوز این مدل از گوشی در eBay فروخته می شود. می توانید اقدام به خرید کنید.

 

منبع: گاردین

 

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *