آشنایی با spicework

آشنایی با سایت Spicework.com

اگر شما یک متخصص آی تی و یا فروشنده محصولات مربوط به آن می باشید، احتمالا باید نام سایت spicework را شنیده باشید. این سایت در زمینه ارائه نرم افزارهای رایگان برای مانیتوریگ شبکه، help desk و مدیریت اموال آی تی بسیار شناخته شده می باشد.

هر روزه کارشناسان و مدیران شبکه از طریق مسیر درست و اجتماعی که این سایت به رایگان در اختیار همه قرار داده است، مشکلات خود در زمینه تمامی مسائل آی تی را مطرح می کنند و پاسخ های خود را نیز در جهت رفع مشکل دریافت می کنند.

یکی از مزایای این سایت اینست که اکثر شرکت های فعال در زمینه آی تی دارای انجمن های تخصصی مربوط به خود هستند که تیم فنی مخصوص به خود را در جهت پاسخگویی به مشکلات کارشناسان فراهم نموده اند. شرکت هایی مانند مایکروسافت، گوگل، دل، دیجیوم و بیش از 3000 شرکت معتبر دیگر در سطح جهان از جمله اعضای این سایت می باشند.

نسخه بتای این سایت در جولای سال 2006 و در ایالت تگزاس آمریکا به دنیای اینترنت ارائه گردید و بطور میانگین روزانه بیش از 2 هزار نفر عضو این سایت می شوند.

پس اگر می خواهید با سرعت و دقت بیشتری به پاسخ سوالات خود برسید و یا از نرم افزارهای مدیریتی آن استفاده نمایید، سایت spicework و انجمن های تخصصی آن را به شما پیشنهاد می کنیم. البته باید در نظر داشته باشید که تاکنون که این مقاله نوشته می شود آدرس آی پی این سایت بر روی آی پی های ایران بسته شده است و برای استفاده از آن نیاز به وی پی ان دارید. برای استفاده از نرم افزارهای آن نیز با توجه به اینکه نیاز به اتصال به سایت دارد باید حتما شبکه خود را به گونه ای تنظیم کنید که از آدرس آی پی ایران متصل نگردد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *