شرکت ebay

خدمات سازمانی eBay برای همیشه تعطیل خواهد شد

بر اساس گزارش منتشر شده در آخرین شماره روزنامه وال استریت ژورنال، شرکت eBay به عنوان بزرگ‌ترین حراجی آنلاین جهان با دریافت ۹۰۰ میلیون دلار مرکز ارائه خدمات سازمانی خود را به یک شرکت آمریکایی موسوم به Permira واگذار می‌کند.

منابع آگاه اعلام کردند خبر رسمی مربوط به این واگذاری طی هفته جاری همزمان با انتشار گزارش مالی مربوط به فصل گذشته شرکت eBay‌ به صورت رسمی منتشر می‌‌شود و این در حالی است که برخی دیگر از منابع اظهار داشتند این واگذاری هنوز به قطعیت نرسیده است.

مرکز توسعه خدمات سازمانی eBay به صورت ویژه در زمینه ارائه سرویس‌های میزبانی، مشاورات تخصصی و … فعالیت می‌کند و به کسب و کارها کمک می‌کند تا بتوانند فعالیت بهتری در حوزه تجارت الکترونیک انجام دهند.

شرکت eBay این مرکز را در سال ۲۰۱۱ میلادی به قیمت ۲.۴ میلیارد دلار خریداری کرد و در آن زمان شرکت مذکور با نام GSI Commerce شناخته می‌شد.

از زمان خرید شرکت GSI Commerce این مرکز با ضررهای مالی فراوان مواجه شد و از مدت‌ها قبل گفته شده بود eBay به دنبال راهی برای جداکردن این واحد می‌گذرد و البته به صورت همزمان شرکت eBay طرحی را برای جداسازی سرویس پرداخت‌های الکترونیکی PayPal دنبال می‌کند.

 

منبع: ایتنا
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *