جاسوسی گوگل با استفاده از کرومیوم

رضایت گوگل از درآمدهای فصل دوم سال مالی 2015

پیش‌بینی‌های مالی شرکت‌های بزرگ معمولا درست از آب درنمی‌آید. اما گوگل اعلام کرد از پیش‌بینی‌های وال استریت در مورد میزان درآمدهای مرتبط با فصل دوم سال مالی جاری ابراز رضایت می‌کند و بر این باور است که مطابق با اعداد و ارقام منتشر شده از سوی این مرکز کسب درآمد کرده است.

شرکت گوگل همزمان با انتشار پیش‌بینی‌های وال استریت گزارش داد که در طول دوره سه ماهه مذکور ۳.۹۳۱ میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که این رقم نشان می‌دهد به‌ازای هر سهم در تالار بورس ۴.۹۳ دلار کسب درآمد شده است.

درآمدهای غیرحسابرسی شده(Non-GAAP) در این فصل از درآمد کلی ۱۷.۷ میلیارد دلاری ۶.۹۹ دلار به‌ازای هر سهم بوده است که این رقم رشد ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد.

گوگل در فصل دوم سال مالی جاری ۳.۳۷۷ میلیارد دلار ترافیک خریداری کرد و البته به واسطه تغییر در ارزش دلار آمریکا، مجموع سود و درآمدهای گوگل نسبت به فصل نخست تغییر چندانی نکرد.

 

گوگل توضیح داد که اگر نرخ مربوط به تبادلات ارزی خارجی طی فصل دوم این سال مالی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۴ تغییر نمی‌کرد، درآمد فصلی ۱.۱۰۳ میلیون دلار بیشتر محاسبه می‌شد که این رقم رشد ۱۸ درصدی را هم به همراه داشت.

لازم به ذکر است که همزمان با انتشار گزارش مالی گوگل، ارزش سهام این شرکت رشد ۷ درصدی را تجربه کرد تا بار دیگر سهامداران غول اینترنتی جهان خوشحال شوند.

 

منبع: ایتنا
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *