پردیس گوگل

تور پردیس گوگل در مادرید

در مرکز شهر مادرید و درست در جنوب کاخ سلطنتی، جدیدترین پردیس گوگل یک ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است. پردیس گوگل فضایی است که امکان کار، ارتباط و یادگیری را به کارآفرینان می دهد. این ابتکاری از گوگل برای کارآفرینان، سازمان پشتیبان کارآفرینی شرکت گوگل، است که پیش‌تر در لندن (2012) و سئول (2015) نیز طرح هایی مشابه را اجرایی کرده است. درهای پردیس گوگل که مکانی جدا از اداره محلی گوگل است به روی جامعه باز است و دارای چند بخش مختلف است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

کافه

در این بخش کارآفرینان می توانند از دوشنبه تا جمعه به صورت رایگان کارهای خود را انجام دهند، یک قهوه بخورند و از اینترنت پر سرعت (300 مگابیت در ثانیه در محل جدید مادرید) لذت ببرند. پردیس مادرید طی ماه نخست فعالیت خود شاهد حضور بیش از 4,500 نفر در این مکان بود.

تور پردیس گوگل در مادرید

فضای همکاری

گوگل از یک سازمان محلی برای مدیریت میزهای همکاری با یکدیگر داخل هر پردیس دعوت می کند. اگر خواستار محلی دائمی برای کار در مادرید هستید می توانید یک میز از تک‌هاب با هزینه ماهانه 245 یورو اجاره کنید.

تور پردیس گوگل در مادرید

فضای رویداد

به عنوان بخشی از ماموریت “پشتیبانی از جامعه”، پردیس گوگل فضای رایگان برای رویدادهای کارآفرینی مانند رویدادهای شبکه سازی یا هکاتون ها ارائه می کند. هر فردی می تواند درخواست میزبانی یک رویداد را ارائه کند.

تور پردیس گوگل در مادرید

آموزش

در پردیس گوگل می توانید با حضور در گفت و گو با کارآفرینان دیگر یا گرفتن مربی توسط سرمایه گذاران یا گوگلرها دانش و اطلاعات خود برای راه اندازی شرکت نوپایتان را افزایش دهید. همچنین می توانید برای تبادل پردیس یا برنامه پردیس برای مادران که طولانی‌تر و فشرده‌تر هستند، درخواست دهید.

تور پردیس گوگل در مادرید

مادرید دارای جامعه شرکت های نوپای رو به افزایش با فضای کافی برای رشد است که همتایی عالی برای پردیس گوگل است. به گفته “ویرجینیا وسمن”، مدیر ارتباطات در گوگل، مادرید از پتانسیل بالایی در راستای تبدیل شدن به یک هاب جهانی برای نوآوری و کارآفرینی برخوردار است.

تور پردیس گوگل در مادرید

پردیس گوگل به شرکت گوگل اجازه می دهد تا با جذاب‌ترین و جدیدترین ایده هایی که کارآفرینان روی آنها کار می کنند، آشنا شود و در ارتباط باشد. کارآفرینان از این توانایی برخوردار هستند محصولاتی را معرفی کنند که مشکلات و چالش های روزانه ما را رفع کنند، شرایط جوامع ما را بهبود ببخشند و اقتصادهای ما را تقویت کنند. این رشد در نهایت به گوگل و رشد وب کمک خواهد کرد.

منبع: عصر ایران




پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *