jeremy-clarkson

جرمی کلارکسون و دو همکارش برنامه‌ای جدید را به کمک آمازون آغاز خواهند کرد

آمازون از حضور ستارگان برنامه پرطرفدار تخت‌گاز در مجموعه‌ای اختصاصی برای شبکه آمازون پرایم خبر داد، در این برنامه جرمی کلارکسون، ریچارد هاموند و جیمز مِی حضور خواهند داشت.

اگر از علاقه‌مندان خودرو باشید بدون شک مجموعه تخت‌گاز را می‌شناسید، گفته می‌شود این مجموعه جدید که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده نیز با محوریت خودرو ساخته می‌شود.

کارگردانی این مجموعه جدید نیز به عهده اندی ویلیام است، این کارگردان همچنین وظیفه کارگردانی تخت‌گاز را به عهده دارد. جرمی کلارکسون در خصوص برنامه جدیدی که در دست دارند ادعای جالبی کرده، وی مدعی است حضور در این برنامه شبیه به احساس کسی است که از هواپیما سوار بر سفینه فضایی شده باشد،

شبکه آمازون پرایم تنها از طریق اینترنت در دسترس است در حالی‌که مجموعه تخت‌گاز از راه‌های مختلف منتشر می‌شد و کنایه جرمی کلارکسون در خصوص مقایسه هواپیما با فضاپیما ممکن است به همین دلیل باشد.

اگر از هواداران مجموعه‌ تخت‌گاز باشید حتماً‌ به یاد دارید که جرمی کلارکسون، مجری معروف و محبوب این مجموعه چند ماه پیش با تهیه کننده تخت‌گاز درگیر و این امر نهایتاً به اخراج وی از این مجموعه محبوب منجر شد. همان‌طور که اشاره شد، جرمی کلارکسون محبوبیت زیادی در تخت‌گاز داشت و پس از اخراج وی یاران باوفایش هاموند و مِی نیز این مجموعه را ترک‌ کردند تا تکلیف تخت‌گاز در هاله‌ای از ابهام فرو رود. از آن زمان تاکنون کریس اِوَنس برای اجرای مجدد تخت‌گاز استخدام شده است اما هنوز تکلیف سایر مجریان این برنامه مشخص نیست.

آمازون نیز از فرصت استفاده کرده و در این فاصله با جرمی کلارکسون و همکارانش قرار داد اجرای برنامه‌ای با محوریت خودرو در شبکه آمازون پرایم بسته است. ناگفته نماند که این خبر ممکن است برای طرفداران جرمی کلارکسون زیاد هم دلچسب نباشد چرا که آمازون پرایم تنها از طریق اینترنت در دسترس است و به همین دلیل احتمال می‌رود چشم بسیاری از هواداران به جمال اجرای مجدد کلارکسون و دوستانش روشن نشود.

 

منبع: فارنت
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *