Chris-Ronaldo-ROC-headphones

کریستیانو رونالدو با همکاری مانستر هدفون‌های با برند خود را عرضه می‌کند

کریستیانو رونالدو یکی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان که میلیون‌ها هوادار دارد اخیراً تصمیم گرفته با همکاری شرکت مشهور Monster سه هدفون مختلف با برند اختصاصی ROC عرضه کند.

اگر از طرفداران کریس رنالدو یا همان CR7 باشید می‌دانید که این بازیکنان علاقه زیادی به عرضه محصولات مختلف به خصوص پوشاک با برند خود را دارد. حالا رونالدو با همکاری مانستر شرکت خود با نام ROC Live Life Loud را برای هدفون‌های اختصاصی تأسیس کرده است. او در این‌باره می‌گوید:

همه‌چیز در زندگی من درباره کارایی و کیفیت است. ما سری ROC Live Life Loud را عرضه کردیم تا هواداران من در سراسر جهان به طراحی عالی و بهترین کیفیت صدا دسترسی داشته باشند.

این کلکسیون فعلاً شامل سه هدفون است: هدفون روی گوش ROC Sport Freedom با قیمت 250 دلار، هدفون بی‌سیم داخل گوش (ایرفون) ROC Sport SuperSlim با قیمت 170 دلار و نهایتاً هدفون دور گوش ROC Sport Black Platinum با قیمت 300 دلار. هر سه مدل از طراحی نسبتاً مشابه براق مشکی و طلایی با برندهای Monster و ROC بهره می‌برند.

با وجود این‌که هر سه هدفون واژه Sport را در نام خود دارند اما تنها SuperSlim در برابر عرق مقاوم است و می‌توانید با خیال آسوده از آن در باشگاه بدن‌سازی و یا ورزش استفاده کنید. هنوز زمان دقیق عرضه این هدفون‌ها مشخص نشده است اما گفته می‌شود در ابتدای عرضه eBay به صورت اختصاصی عرضه آن‌ها را برعهده خواهد داشت. به این ترتیب همزمان با شروع فصل جدید لالیگا هواداران این فوتبالیست پرتغالی می‌توانند هدفون‌های بازیکن محبوبشان را تهیه کنند.

 

منبع: فارنت
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *