jeremy-clarkson

بودجه‌ای باورنکردنی که آمازون در اختیار کلارکسون وتیم سابق «تخت گاز» می‌گذارد

برنامه جدید جرمی کلارکسون و همکارانش یکی از گرانقیمت‌ترین برنامه‌های تاریخ بریتانیا خواهد بود.
 بر اساس گزارش‌ها شرکت آمازون برای ساخت برنامه جدید موتوری خود 160 میلیون پوند بودجه در نظر گرفته است. بدین ترتیب این برنامه از دو فصل اول سریال «خانه پوشالی» و قسمت اول فیلم «انتقام‌جویان» پرهزینه‌تر خواهد بود. اکنون با این بودجه باورنکردنی بهتر متوجه می‌شویم که منظور آمازون از این که گفته بود برای ساخت برنامه دست سازندگان آن را باز خواهد گذاشت، چه بوده است.

اندی ویلیام تهیه‌کننده سابق برنامه «تخت‌ گاز» که هم‌اکنون به سه مجری سابق این برنامه پیوسته، به رسانه‌ها گفته بود که یکی از دلایل انتخاب آمازون به عنوان میزبان این برنامه موتوری جدید، بودجه پیشنهادی از طرف این شرکت بوده است. در ابتدای امر برای بسیاری عجیب بود که آمازون با وجود حضور شرکتی همانند نت‌فلیکس توانسته نظر سازندگان سابق برنامه «تخت گاز» را به سمت خود جلب کند.

تیم سازنده برنامه جدید که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده، قرار است این برنامه را در 36 قسمت بسازند. این بدان معناست که هر قسمت از این برنامه 4.5 میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت.

این برنامه قرار است در سرویس آنلاین پخش ویدئوی آمازون به صورت همزمان در بریتانیا، آلمان و ایالات متحده آمریکا پخش شود. زمان پخش این برنامه پاییز سال 2016 خواهد بود.

منبع : ایندیپندنت
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *