Pink-iPhone-6s

درز تصاویر نسخه صورتی و یا رزگلد آیفون 6 اس اپل

یکی از ویژگی‌های جدیدی که از آیفون 6 اس اپل انتظار داریم یک رنگ جدید زنانه است! طبق شایعات اپل ممکن است رنگ صورتی و شاید هم رنگ رزگلد را به سه رنگ اصلی آیفون اضافه کند و امروز شاهد درز تصاویری منتسب به آیفون با این رنگ جدید هستیم.

یکی از رنگ‌های ساعت لوکس 18 عیاری اپل واچ رنگ Rose Gold است که طرفدار زیادی میان علاقمندان به مد دارد. حالا شاید اپل تصمیم گرفته تا این رنگ را به آیفون نیز بیاورد. البته رنگ Rose Gold معمولاً برای پوشش‌های براق انتخاب می‌شود و همان‌طور که می‌دانید بدنه آیفون 6 (و در نتیجه آیفون 6 اس) آلومینیومی بوده و براق نیست. به هر حال تصاویری که درز کرده از نظر ما بیشتر به رنگ صورتی نزدیک است که آن هم می‌تواند برای خانم‌ها جذاب باشد.

آیفون صورتی هم ظاهراً درست شبیه به رنگ‌های نقره‌ای و طلایی با رنگ سفید ترکیب شده و خطوط آنتن پلاستیکی نیز در پشت گوشی به رنگ سفید هستند. همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید میان رنگ رزگلد اپل واچ و تصاویر درز شده اختلاف زیادی وجود دارد و به نظر نمی‌رسد این تصاویر مربوط به رنگ رزگلد باشد. به هر حال هنوز مشخص نیست که اپل قصد دارد رنگ جدیدی را به آیفون‌هایش اضافه کند و شاید تمامی این تصاویر مربوط به یک نسخه تقلبی و چینی آیفون باشد.اما از رنگ‌ها که بگذریم طبق شایعات آیفون 6اس و 6اس پلاس با فناوری لمس فورس تاچ عرضه خواهد شد و اپل برای جلوگیری از خم شدن آن‌ها از آلومینیوم آلیاژ 7000 استفاده خواهد کرد. چیپست جدید Apple A9، دوربین 12 مگاپیکسلی در پشت و 5 مگاپیکسلی سلفی ئ ضخامت 7.1 و 7.3 میلی‌متری نیز از سایر مشخصات احتمالی پرچم‌دار آینده اپل خواهد بود. انتظار داریم کوپرتینو مانند گذشته این دو آیفون را در اواخر شهریورماه رونمایی کرده و مدت کوتاهی پس از آن عرضه کند.

 

منبع: فارنت
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *