google-twitter

افزوده شدن محتوای توییتر به موتور جست‌وجوی گوگل

شرکت گوگل در موتور جست‌وجوی خود برای کامپیوترهای خانگی امکان دست‌یابی به محتوای توییتر بر اساس موضوع جست‌وجو شده را نیز افزوده است.

شرکت گوگل همکاری خود با شرکت توییتر را گسترش داده است. در این فرایند شاهد این هستیم که جست‌وجوی موضوع‌های مختلف در موتور جست‌وجوی گوگل، شامل جست‌وجو در محتوای توییتر نیز خواهد بود.
به این ترتیب هنگامی‌که شما موضوع الف را در گوگل جست‌وجو می‌کنید، علاوه بر مشاهده نتایج پیشین، موارد ارائه‌شده به‌عنوان توییت را نیز مشاهده خواهید نمود.

این ساختار به دو صورت اعمال می‌شود و اجرای آن در دو رده همراه و دسکتاپ تفکیک شده است. در رده دسکتاپ می‌توان به‌سادگی با جست‌ؤجوی موارد موردنظر در موتور جست‌وجوی گوگل به توییت‌های انجام شده درباره این موضوع دست پیدا کرد ولی در نسخه تلفن‌های همراه شاهد فرایند پیچیده‌تری هستیم.

در تلفن‌های همراه هوشمند در صورت جست‌وجوی یک موضوع در گوگل شاهد دو بخش از نتایج مرتبط به توییتر هستیم که یک بخش به اطلاعات مستقیم مربوط به موضوع و بخش دیگر به توییت‌های عمومی انجام شده درباره آن مرتبط خواهد بود.

برای مثال اگر کسی کلیدواژه توییت‌های ناسا را در موتور جست‌وجوی گوگل وارد کند، در یک بخش شاهد توییت‌های رسمی حساب کاربری این سازمان و در بخش دیگر شاهد توییت‌های افراد مختلف درباره ناسا خواهد بود.

 

منبع: ایتنا
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *