jobs

سایت کاریابی در حوزه تکنولوژی برای علاقمندان به مهاجرت

اگر قصد خروج از کشور و زندگی در یکی از کشورهای جهان را دارید باید قبل از این مهاجرت مجموعه‌ کارهایی را انجام دهید.
 یکی از این کارها ممکن است پیدا کردن شغل مناسب باشد. قطعاً با جدی شدن مراحل مهاجرت، با تمام راه‌های مورد نیاز برای پیدا کردن شغل و یا ادامه تحصیل آشنا خواهید شد. اما اگر به فکر پیدا کردن شغلی در حوزه آی‌تی در خارج از کشور هستید و یا از روی کنجکاوی می‌خواهید بدانید که در حوزه کاری شما در دنیا چه بازار کاری وجود دارد می‌توانید به سایت www.sologig.com سر بزنید. این سرویس یکی از مشهورترین سایت‌های کاریابی در حوزه فناوری اطلاعات است. مخاطبان این سایت را کارفرمایان و پروژه های حوزه های آی‌تی تشکیل می‌دهند. براساس آنچه از بخش‌های مختلف و قوانین سایت می‌توان فهمید، عمده فرصت‌های شغلی معرفی‌شده درSologig مستقر در امریکا است اما برنامه نویسان و طراحان زیادی از طریق این سرویس می‌توانند مشغول به کار شوند. دسته‌بندی مشاغل در این سایت براساس همان رشته‌هایی است که همه ما در حوزه فاوا با آن آشنا هستیم. مهندسی نرم‌افزار، برنامه‌نویسی، شبکه، بانک اطلاعات و.. از جمله این شغل‌ها هستند.

مانند هر سایت کاریابی شما به عنوان متقاضی یک شغل می‌توانید با ثبت‌نام در این سرویس یک صفحه اختصاصی مربوط به خودتان و سوابق کاری‌تان داشته باشید.
ویژگی جست‌و‌جو بر اساس شغل، ایالت و حتی بخش، این امکان را به کاربران می‌دهد بتوانند یک دید نسبتاً دقیق از میزان پراکندگی و تقاضای کار در حوزه فناوری اطلاعات داشته باشند. برای شروع کار کافی است شغل مورد نظر و منطقه‌ای که در آن مایل به کار هستید را در جایگاه در نظر گرفته شده تایپ کنید. حالا فهرستی از مشاغل مختلف پیش روی شماست.

 

منبع: ایران
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *