Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-10-04 11:59:23Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

ثبت اختراع 2013 اپل تصویب شد / آیفون 7 این شکلی خواهد بود؛ کاملاً خمیده با لبه‌های کاربردی

ثبت اختراع سال 2013 اپل درباره گوشی دو سر خمیده بالاخره تصویب شد و قرار است آیفون بعدی شبیه تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید، باشد.
 اپل که سال‌ها پیش از سامسونگ ایده خمیده شدن گوشی را مطرح کرده بود، سرانجام از میان چند طرح برگزیده، آنچه می‌بینید را برای طراحی آیفون 7 برگزید.

این طرح روز 29 سپتامبر منتشرشده و اپل در متن این طرح تأکید کرده که با این طراحی نحوه استفاده ما از آیفون به‌کلی تغییر خواهد کرد. فناوری‌های جدید این اجازه را می‌دهد تا بدون اینکه لمس ناگهانی باعث تغییر در اسکرین و برنامه‌ها شود، کاربر به آیکون موردنظر دست یابد.

اپل در متن توضیحی نوشته است : متأسفانه اغلب پیشنهاددهندگان لبه‌های خمیده را طوری طراحی کرده‌اند که بلااستفاده مانده و کاربر عملاً نمی‌تواند از آن‌ها استفاده کند اما در طرح پیش رو اپل می‌خواهد برخی از دکمه‌ها را که قبلاً فیزیکی بوده به‌صورت سه‌بعدی در اینجا طراحی و پیاده‌سازی کند. بنابراین دکمه‌های روشن و خاموش، کنترل صدا و … در زیرمجموعه اسکرین جدید به‌صورت نرم‌افزاری درخواهد آمد.

گفتنی است البته اپل معمولاً چند مدل مشابه دیگر را تست کرده و مدل نهایی بعداً برای تولدی انبوه راهی کارخانه‌های تولید می‌شود و اگر طرح «لبه های مفید» به اجرا در بیاید، رقبای کره ای حرفی برای گفتن نخواهند داشت!

 

منبع: خبرآنلاین
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *