Exchange Server 2016  (1)

عرضه Exchange Server 2016 مایکروسافت با تمرکز بر خدمات ابری

مایکروسافت در نظر دارد به صورت گسترده از خدمات پردازش ابری خود برای ابزارهای کاربردی از جمله پست الکترونیکی استفاده کند. با این وجود برنامه‌هایی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است تا این سرویس‌های ابری به کاربران سازمانی فروخته شود و بتوانند روی مراکز داده خود از آنها بهره‌مند شوند. مایکروسافت با همین هدف روز گذشته نرم‌افزار Exchange Server 2016 را عرضه کرد.

آخرین نسخه از نرم‌افزار سرور ایمیل و تقویم‌های الکترونیکی مایکروسافت قابلیت‌های جدیدی را برای کاربران سازمانی شامل شد که از جمله آنها می‌توان به ارتقاء سیستم Outlook مبتنی بر وب، توانمندی‌های eDiscovery، ابزارهای همکاری سازمانی و جست‌وجوگرهای داخلی اشاره کرد.

جست‌وجوگر سیستم Exchange Server 2016 با به‌روزرسانی جدید این امکان را برای کاربران سازمانی فراهم می‌کند تا نتایج دقیق‌تر و کامل‌تری را در اختیار داشته باشند. این به‌روزرسانی قابلیت‌هایی از جمله جست‌وجو برحسب موضوع، جست‌وجو برحسب انسان و امکان جست‌وجو به دنبال اتفاق خاص در تقویم الکترونیکی را فراهم می‌آورد.این نرم‌افزار سرور با قابلیت eDiscovery و معماری جدید جست‌وجوی داخلی به سازمان‌ها امکان می‌دهد جست‌وجوهای غیرهمزمان خود را مدیریت کنند و بتوانند اطلاعات مورد نظر را روی چند سرور مجزا بیابند.

نرم‌افزار جدید سرور مایکروسافت همچنین این امکان را برای کاربران به همراه می‌آورد تا بتوانند به صورت گسترده‌تر از خدمات همکاری‌های سازمانی بهره‌مند شوند و قابلیت‌های مجموعه نرم‌افزاری Office 2016 را به صورت گسترده به کار گیرند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *