635619423514090307

چه کسانی ایمیل رئیس سازمان سیا و وزیر امنیت داخلی امریکا را هک کردند

هکرها در حمایت از ملت فلسطین ایمیل رئیس سازمان سیا و وزیر امنیت داخلی آمریکا را هک کردند.
 یک نوجوان آمریکایی (craca) و یک گروه طرفدار فلسطین ادعا کردند که توانسته‌اند ایمیل رئیس سازمان سیا- جان برنان-  و وزیر امنیت داخلی امریکا – جه جانسون – را هک کنند.

اف بی آی و سرویس اطلاعاتی هر دو به دنبال یافتن پاسخ در این زمینه هستند و یکی از مقامات رسمی اظهار کرده که اطلاعات خاصی با این ایمیل جابجا نمی‌شده است که تحت نفوذ قرار گیرد.

البته نیویورک پست به نقل از یک هکر نوجوان که مسئولیت این نفوذ را برعهده‌گرفته، نوشته است که وی توانسته به اطلاعات شخصی 12 مأمور اطلاعاتی از روی ایمیل رئیس سازمان سیا دست پیدا کند.

وی نه‌تنها ایمیل رئیس سازمان، بلکه حساب کاربری AOL وی، پیغام صوتی و یک قبض خانگی را در کنار اطلاعات 12 مأمور حاوی 50 صفحه را نیز در این هک به دست آورده است.

با جستجو در حساب کاربری این هکر(craca) چندین پیام حمایت از فلسطینی‌ها در پست‌های وی دیده می‌شود اما وی صراحتاً اعلام کرده که مسلمان نیست و یک دانش‌آموز دبیرستان و مخالف سیاست‌های امریکا درباره اسرائیل و فلسطینیان است.

این هکر در مصاحبه با سی ان ان گفت جان برنان و جه جانسون هر دو از افراد شاخص آمریکا هستند و اگر کسی آنها را هک کند، بدین معنی است که آنها باید خجالت بکشند و به رفتارهای خود در قبال کشتار مردم بی گناه فلسطین فکر کنند و اینکه چرا روی مردمی (اسرائیل) که آدم می کشند، سرمایه گذاری می کنند؟

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *