3cx-devices

سازگاری گوشی های Yealink و مرکز تلفن 3CX

در 23 اکتبر شرکت Yealink اعلام کرد که از هم اکنون گوشی های سری T2 این شرکت بطور کامل با آخرین نسخه مرکز تلفن ویندوزی 3CX که نسخه 14 میباشد، سازگار خواهد بود.

نسخه شماره 14 نرم افزار 3CX شامل یک بازنویسی مجدد برای نرم افزارهای گوشی های iOS و اندروید می باشد و مسیر جدیدی را برای حرکت رو به رشد این شرکت ایجاد نموده است. همچنین شرکت چینی یلینک نیز گوشی های سری T2 خود را با تغییرات جدیدی به مشتریان خود عرضه نموده است، رابط کاربری آن تغییر کرده و کیفیت صدا نیز در آن بسیار افزایش پیدا کرده است و همانطور که گفته شد می توانند به راحتی و بی دردسر به مرکز تلفن 3CX متصل شوند. این سری از گوشی ها همچنین مدل های متنوع به همراه ویژگی های خاصی نیز به مشتریان عرضه می کند، ویژگی هایی مانند پشتیبانی از کارت شبکه گیگابیت و هدست بلوتوث، که بهره وری این مدل ها را بسیار افزایش داده است.

گوشی های سری T2 یلینک در حال حاضر عبارتند از T19، T21، T22، T23، T26، T27، T28 و T29 که در سایت voipyar.com می توانید مشخصات کامل این مدل ها را مشاهده نمایید. این سری از گوشی ها با توجه به قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی آن، از محبوبیت بالایی در بازار و به خصوص بازار ایران، برخوردارند.

مارکوس کوگل، مدیر فروش شرکت 3CX می گوید: در شرکت 3CX ما تصمیم گرفته ایم که پیشنهادات شگفت انگیزی را بطور همزمان به مشتریان و شرکای خود ارائه دهیم. در نسخه شماره 14 این مرکز تلفن شما امتیازات بسیار زیادی را مشاهده می نمایید که از این به بعد با گوشی های شرکت یلینک نیز سازگار خواهند بود. شرکت یلینک و 3CX برای مدت طولانی شرکای تکنولوژی یکدیگر بوده اند و ما با تمرکز بر روی بازار به دنبال ارائه بهترین پیشنهاد برای مشتریانمان هستیم.

آقای استان لو، مدیرعامل شرکت یلینک نیز می گوید: قابلیت همکاری موفق، نتیجه همکاری طولانی مدت این دو شرکت بوده است، راه حل های مشترک جدید ما باعث ایجاد ارزش و نوآوری و ارائه راه حل های جدید می گردد در ضمن اینکه مشتریان ما نیز از این همکاری حداکثر استفاده را خواهند برد.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *