yealink_blog_mind_620x350

اعلام همکاری شرکت Yealink و Mind در زمینه ویدئو کنفرانس

شرکت روسی Mind از سال 2009 در زمینه ویدئو کنفرانس فعالیت های بسیار زیادی را انجام داده است و در سال 2014 توانست اولین راه حل مبتنی بر نرم افزار ویدئو کنفرانس را برای 4k ultra HD ارائه نماید. بیش از 400 شرکت و سازمان در روسیه و خارج از آن از نرم افزارهای ارائه شده توسط این شرکت استفاده می نمایند.

شرکت یالینک نیز برای مدت زمان طولانی در زمینه تولید ویدئوفون فعال بوده است. اکنون خبر سازگاری مدل های VC400، VC120 و T49G با نرم افزار Soft MCU شرکت Mind اعلام شده است. این سازگاری که در نتیجه همکاری این دو شرکت در زمینه ویدئو کنفرانس ایجاد شده است باعث خوشحالی طرفداران این دو شرکت شده است زیرا اکنون می توانند به راحتی از ترکیب محصولات این دو شرکت با هم استفاده نمایند.

همانطور که می دانید مدل VC400 شرکت یالینک برای اتاق های کنفرانس دفتر مرکزی، مدل VC120 برای اتاق های کنفرانس شعب و مدل T49G به عنوان یک ویدئوفون مورد استفاده قرار می گیرد و اکنون هر 3 مدل در سازگاری کامل با نرم افزار ویدئوکنفرانس شرکت Mind می باشند.

 

مدیرعامل شرکت Mind آقای الکسی کورولو می گوید : “ما یک همکاری خوب را در رسیدن به هدفمان که سازگاری نرم افزار تولید شده با سخت افزارهای مختلف می باشد، مدیریت کردیم. قابلیت همکاری دو شرکت Yealink و Mind به هر دو شرکت این اجازه را می دهد که خدمات بهتری به مشتریان خود به خصوص در روسیه عرضه نمایند و مزایای رقابتی این تولیدکنندگان برای عرضه ویدئوکنفرانس های حرفه ای و پیچیده را فراهم می نماید.

 

مدیرعامل شرکت یالینک نیز در این رابطه می گوید : “ما خیلی مفتخریم که در این زمینه با شرکت Mind شراکت نمودیم. این شرکت در کشور روسیه بسیار مشهور می باشد و از این طریق ما توانسته ایم که سرویس و خدمات بهتری را به کاربرانمان در این کشور ارائه نماییم. ما به جلو می نگریم برای همکاری های بیشتر با این شرکت برای توسعه روز افزون ویدئوکنفرانس در روسیه و سایر نقاط دنیا.

 

راه اندازی این نوع از ویدئوکنفرانس بسیار راحت می باشد و نیازی به گذراندن دوره های تخصصی ندارد و همچنین در زمان هایی که پهنای باند اینترنت دارای نوسان می باشد، باز می توان از امکان برقراری ویدئوکنفرانس استفاده نمود. در شرایط ایده آل نیز می توان تصاویر را با کیفیت 1080p HD در هر سمت مشاهده نمود.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *