sangoma-phones

ورود سنگوما به عرصه تولید آی پی فون

سرانجام سنگوما نیز وارد رقابت با تولیدکنندگان بزرگ آی پی فون گردید. بعد از موفقیت چشمگیر این برند کانادایی در تولید گیتوی های ویپ، وعده و وعیدهایی از سمت مدیران این شرکت برای ورود به عرصه تولید آی پی فون داده شد، تا شاید طرفداران این برند بتوانند گوشی هایی با کیفیت یکسان با گیتوی های تولیدی این شرکت را داشته باشند.

در این مسیر سنگوما با رقیبانی بسیار جدی به مانند سیسکو، پلی کام و یلینک روبرو است که سهم بسیار زیادی را در بازار از آن خود کرده اند و این شرکت باید اکنون بکوشد تا بتواند میزانی از سهم هر کدام از این شرکت ها را بدست آورد.

سنگوما برای شروع با 3 مدل S300، S500 و S700 آغاز نموده است. مدل سطح عادی آن دارای 2 سیپ اکانت، مدل میانی دارای 4 سیپ اکانت و مدل مدیریتی آن دارای 6 سیپ اکانت می باشد.

این تلفن ها به صورت اختصاصی برای کار با نرم افزار FreePBX طراحی شده اند، تمامی آنها از POE پشتیبانی می کنند و دارای 2 پورت شبکه می باشند. قابلیت اتصال از طریق VPN نیز در آنها قرار داده شده است.

 

sangoma

 

مطمئنا در آینده ای نزدیک نیز باید منتظر مدل های متنوع تری از این برند باشیم. مدل هایی که بتوانند سطح توقع تمامی طرفداران خود را با سلیقه های مختلف در بر گیرند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *