John-McAfee-president-of-USA

جان مک‌آفی: به راحتی می‌توانم رئیس جمهور آمریکا شوم!

حتی اگر تاکنون چیزی راجع به جان مک‌آفی نشنیده باشید احتمالاً حدس زده‌اید که این شخص بنیان‌گذار آنتی‌ویروس مشهور McAfee باشد. این شخصیت پرحاشیه به‌تازگی ادعا کرده که می‌تواند به راحتی به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شود و انتخابات ریاست جمهوری این کشور را یک «نمایش دلقکی» نامیده است!

این میلیارد مشهور که اخیراً به FBI هم پیشنهاد کرده بود درصورتی که فشار روی اپل برای قراردادن حفره امنیتی در محصولاتش را بردارد حاضر است به رایگان آیفون متهم پرونده سن برناردینو را رمزگشایی کند به تازگی در گفتگو با US News ادعا کرده برای رئیس جمهور شدن هیچ مشکلی نخواهد داشت! به اعتقاد او نارضایتی آمریکا از نظام سیاسی کنونی به یک کاندیدای مستقل و سوم‌شخص مانند او فرصتی استثنایی برای انتخاب شدن می‌دهد. در واقع او می‌گوید که اگر نتواند در انتخابات سال 2016 برنده شود «لیبرالیست‌ها بهتر است تسلیم شده و اهداف خود را رها کنند!»

مک‌آفی در مجمع آزادی‌خواهان نسبت به کاندیداتوری خود ابراز علاقه کرده و ظاهراً دربرابر فرماندار قبلی نیومکزیکو آقای «گری جانسون» قرار خواهد گرفت. رفتارهای غیرعادی مک‌آفی مخصوصاً در آمریکا شناخته شده است. او مدتی پیش یک ویدئوی آموزشی برای حذف آنتی‌ویروسی را منتشر کرد که باعث شهرت او شده و حتی ویدئوهایی طنز در تمسخر از تصاویر منتشر شده از خودش را تولید کرده است!

مک‌آفی اعتقاد دارد که طرفداران فناوری و آزادی بیان می‌توانند به او در برنده شدن کمک کنند. جالب است بدانید او در سال 2013 به فروش مواد مخدر در دهه 70 میلادی و فرار از دست مقامات مکزیک اعتراف کرده بود. او سپس در حال فرار از Belize در گواتمالا به اتهام قتل همسایه‌اش دستگیر شده بود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *