maxresdefault

آیفون بعدی شیشه‌ای می‌شود؟

شرکت اپل قصد دارد از سال 2017 میلادی، نسل های بعدی گوشی های خود را نه از جنس آلومینیوم، بلکه از شیشه و با استفاده از نمایشگرهای OLED تولید کند.

ماه گذشته خبرهايي از مذاكرات اپل با دو شركت سامسونگ و ال جي در رابطه با افزايش توليد نمايشگرهاي OLEDمنتشر شد. اين شركت ها در فهرست تامين كنندگان اپل قرار دارند.
نمايشگرهاي OLED در مقايسه با LCED شفافتر هستند، مصرف كمتري دارند و انعطاف پذيري آن ها بيشتر است؛ استفاده از اين نمايشگرها، احتمال خميده بودن نمايشگر نسل جديد iPhone را افزايش داده است.
نسل جديد iPhone كه انتظار مي رود در ماه سپتامبر سال جاري ميلادي عرضه شود، نقطه عطفي در تاريخ شركت اپل خواهد بود. اين شركت با وجود فروش 13ميليوني مدل هاي iPhone 6 و 6S در طول سه روز ابتداي عرضه آنها، ميزان توليد اين مدل ها را به يك سوم كاهش داده است تا موجب كاهش تقاضا براي گوشي جديد iPhone 7 نشود.
همچنين انتظار مي رود به همراه iPhone 7 مدل ديگري موسوم به iPhone Pro عرضه شود كه به يك رابط اتصال مغناطيسي و دوربين عكاسي با دو لنز مجهز است. اين سيستم عكاسي شامل يك لنز وايد براي عكاسي از مناظر و فضاهاي وسيع و يك لنز تله فوتو براي عكاسي از فواصل زياد است. براي عكاسي از فضاهاي وسيع، اين سيستم قادر است چندين عكس را با هم ادغام كرده و يك تصوير واحد از آنها بسازد.
گفته مي شود اپل براي توليد گوشي هاي نازكتر، قصد دارد رابط ورودي هدفون را از گوشي حذف كرده و به جاي آن از فناوري بيسيم براي اتصال به هدست استفاده كند.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *