instagram

عرضه‌ی پروفایل تجاری اینستاگرام در خاورمیانه آغاز شد

مدیران این شبکه از ماه می در حال کار کردن بر روی این قابلیت جدید بودند و حالا به گزارش خبرگزاری WIRED، قابلیت ارتقای پروفایل معمولی به پروفایل تجاری اینستاگرام برای کاربرانی که در حوزه‌ی جغرافیایی EMEA شامل کشورهای اروپایی، خاورمیانه و دیگر کشورهای آسیایی قرار گرفته‌اند، امکان پذیر شده است.

اگر با پروفایل تجاری و تفاوت‌هایی که این نوع از پروفایل‌های اینستاگرام با حساب‌های کاربری شخصی و معمولی دارند، اطلاعاتی ندارید، کافی است بدانید که دارندگان این نوع حساب‌ها قادر خواهند بود که اطلاعات تماس نظیر نقشه، شماره تلفن و آدرس خود را در همان قسمت بیوگرافی حساب خود در اختیار کاربران قرار دهند و البته تفاوت مهم تر هم این خواهد بود که مدیران اینگونه حساب‌ها از یک سری از ابزارهای آنالیز رایگان برخوردار می‌شوند که به آنها اجازه می‌دهد به طور مثال بازدیدهای یک پست خاص، روند بازدید کاربران در ساعات و روزهای مختلف و دیگر رفتارهایی که به شناخت خریداران بیشتر کمک می کنند را در اختیار داشته باشند.

گفتنی است که این قابلیت در ماه‌های آینده قرار است برای کشورهای استرالیا، نیوزلند و ایالات متحده‌ی آمریکا نیز عرضه شود و به نوعی در حال حاضر در وضعیت آزمایشی برای کشورهای آسیایی و اروپایی عرضه شده است. در حال حاضر به طور دقیق مشخص نیست که آیا قابلیت ارتقای حساب‌های عادی به پروفایل تجاری اینستاگرام به صورت خودکار و با پیشنهاد خود این شبکه‌ی اجتماعی انجام خواهد شد و یا کاربران نیز می‌توانند درخواست خود را برای این موضوع ثبت کنند؛ به هر حال شما عزیزان بلافاصله پس از روشن شدن این موضوع، می‌توانید اخبار تکمیلی را در گجت نیوز مشاهده کنید.

آیا خودم می‌توانم پروفایل تجاری اینستاگرام را فعال کنم؟

گویا با مراجعه به بخش تنظیمات حساب کاربری خود و انتخاب گزینه‌ی تعویض حالت حساب به حساب تجاری می‌توانید این کار را خودتان به صورت دستی انجام دهید. برای این کار کافی است دو مرحله را طی کنید؛ در صورتی که این گزینه‌ را مشاهده نکردید، احتمالا باید منتظر یک به‌روزرسانی و یا یک تاخیر چند ساعته بمانید که میزان این تاخیر با توجه به کشور و محل زندگی شما تفاوت خواهد شد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *